کسب درآمد از طریق uploadboy (قسمت دوم)

کسب درآمد از طریق uploadboy (قسمت دوم)

مراحل کسب درآمد از آپلودبوی را در قسمت قبلی بررسی کردیم. اکنون جزئیات بیشتری را ذکر خواهیم کرد

  ازطریق لینک زیر می توانید به صورت رایگان در سایت آپلود بوی ثبت نام کنید

ثبت نام در آپلودبوی

با آپلود هر فایل و قرار دادن لینک دانلود فایل در وب سایت خود، به ازای هر بار که فایل شما دانلود می شود می توانید درآمد کسب کنید، حدود قیمت هر دلار میانگین نرخ آن در بازارمبادلاتی و بازار ایران به ریال محاسبه می شود.

با قراردادن لینک در سایتهای خارجی، میزان درآمد 2 تا 3 برابر بیشتر است.

آپلود بوی اولین سایت ایرانی با ماهیت بین المللی است که اقدام به پرداخت پول به ازای هر دانلود می نماید لازم به ذکر است شما علاوه بر امکان دریافت پول می توانید به ازای درآمد خود حساب کاربری ویژه دریافت کرده و به دوستان خود بفروشید.

وب سایت های با بازدیدکنندگان ایرانی

میزان درآمد به ازای هر دانلود توسط دانلود کننده ایرانی، مبلغی بین 15 تا 90 ریال است که این مقدار بر حسب حجم فایل تغییر می کند. لذا درآمد شما به ازای هر 1000 بار دانلود فایل ها با حجم های مختلف بصورت زیر خواهد بود :

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم زیر 50 مگابایت : 0.50 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم 50 تا 500 مگابایت : 1 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم بین 500 تا 1000 مگابایت : 2 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم بالای 1010 مگابایت : 3 دلار

بطور مثال با یک اکانت رایگان، اگر شما فقط 20 فایل 5 مگابایتی داشته باشید و بطور متوسط هر فایل در روز 200 بار دانلود شود درآمد شما فقط در یک روز به مبلغ 2 دلار خواهد رسید و بعد از 3 روز و رسیدن به مبلغ 5 دلار می توانید پول خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است درآمد شما به ازای دانلود از دیگر کشورها تا 5 برابر این مقدار افزایش می یابد و در صورتی که اکانت شما به حساب ویژه ارتقا یابد می توانید روزانه تا 50 دلار درآمد کسب کنید. درآمد وب سایت هایی که بازدید کننده خارجی دارند 2 تا 3 برابر این مقدار می باشد. به طور مثال اگر شما دانلود کننده آمریکایی یا انگلیسی داشته باشید میزان درآمدی که از دانلود فایل بدست می آورید بصورت زیر خواهد بود :

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم زیر 50 مگابایت : 2 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم 50 تا 500 مگابایت : 3 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم بین 500 تا 1000 مگابایت : 5 دلار

    1000 بار دانلود فایلهای با حجم بالای 1010 مگابایت : 20 دلار

این مقدار برای هر کشور متفاوت است.

چگونه درآمد بیشتری کسب کنیم ؟

درآمد هر فرد به حجم فایل و کشوری که فرد دانلود کننده، فایل مورد نظر را دانلود می کند وابسته است.برای مثال اگر دانلود کنندگان فایل ازخارج از ایران فایل های شما را دانلود نمایند درآمد شما به میزان 2 تا 5 برابر افزایش خواهد یافت.علت این امر نیز تحریم های ایران و عدم امکان نمایش تبلیغات خارجی در کشور ایران است. لذا قرار دادن لینک دانلود در سایت های انگلیسی زبان و شبکه های اجتماعی درآمد بیشتری برای شما در پی خواهد داشت. حدود قیمت هر دلار، میانگین قیمت در بازارمبادلاتی و بازار ایران = 28000 ریال می باشد وهر چه حجم فایل آپلودی در وب سایت بیشتر باشد به همان اندازه درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود. به طوری که هر بازدید خارجی = درآمد دو تا سه برابر

پس از اینکه درآمد شما به سقف 5 دلار رسید چگونه می شود آن را دریافت کرد؟

شما می توانید با استفاده از لینک حساب من و دکمه درخواست پرداخت، درخواست خود را صادر نمایید، پرداخت به شماره کارت بانکهای عضو شتاب طی کمتر از 7 روز کاری انجام می پذیرد. 

با معرفی آپلودبوی به دیگران می توانید برای خود درآمد کسب کنید؟

در صورت تمایل با معرفی این وب سایت به دیگران 10% از درآمد آنها برای شما محاسبه شده و سریعاً به حساب شما اضافه خواهد شد. تنها کافیست درقسمت حساب من لینک معرفی به دوستان و کسب درآمد را دریافت کنید و با    استفاده از این لینک در سایت یا وبلاگ خود 10% از درآمد هریک اززیرمجموعه های خود را دریافت نمایید .

آیا می توانم با درآمد کسب شده، اکانت خود را به اکانت ویژه ارتقا دهم ؟ 

بله شما می توانید با استفاده از لینک حساب من و دکمه درخواست پرداخت، بجای درخواست دریافت وجه، حساب خود را ارتقاء دهید و آن را به حساب  کاربری ویژه تبدیل نمایید، درضمن می توانید یک اکانت ویژه جداگانه دریافت کنید و به دوستان خود بفروشید. 

روش پرداخت به حساب من چگونه است ؟

حداقل میزان دریافت موجودی 5 دلار می باشد، شما می توانید پس از رسیدن موجودی به 5 دلار، این مبلغ را به ریال و با توجه به میانگین نرخ روز و نرخ ارز مبادله ای در ایران درآمد خود را دریافت نمایید برای دریافت پول براحتی می توانید از لینک حساب من و دکمه درخواست پرداخت، درخواست پرداخت را برای مدیران سایت ارسال نمایید. مبلغ مورد نظر پس از گذشت 7 روز کاری به شماره کارتی که در این بخش وارد کرده اید واریز خواهد شد.

 

آیا امکان دریافت پول با حساب داخلی امکان پذیر است؟ 

بلی

 شما می توانید براحتی با یکی از شماره کارتهای بانک (ملی - صادرات - سامان - پارسیان - ملت) پول خود را دریافت کنید و تنها با وارد کردن شماره کارت خود دربخش حساب من و در قسمت حساب بین المللی، پول بصورت مستقیم به حساب شما واریزمی گردد.

جهت اطلاع از جدید ترین مطالب سایت پیشنهاد می کنیم عضو خبرنامه شوید