تکنیک هایی که با آن می توان ترافیک سایت خود را بالا ببرید

امروزه اگر کسی به دنبال محصولی یا خدماتی بگردد دیگر داخل مجلات و روزنامه ها نمی گردد خیلی راحت گوشی خود را باز می کند و آن محصول یا خدماتی را که می خواهد، داخل گوگل جستجو می کند. پس حتما به این فکر افتاده اید که طراحی سایت انجام دهید و از آن بتوانید در آمد کسب کنید.

هرگز فراموش نکنید یک سایت به تنهایی نمی تواند باعث شود که شما کسب و کار خود را رونق دهید.

خیلی از مشتریان در خیال خود فکر می کنند که اگریک سایت داشته باشند و با آن سایت توی صفحات بالای گوگل باشند می توانند کسب و کار خود را رونق دهند، آیا می شود بدون تلاش به جایی رسید ؟ اگر می شود که خیلی هم خوب یا باید خودتان انجام دهید یا دنبال کسی بگردید که سئو سایت انجام می دهد و در کار خود تخصص داشته باشد. قبل از اینکه سایت خود را به آن نفر یا تیم بسپارید اول چک کنید که آیا سایت خودشان رتبه ای دارد ؟

فعالیت در شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و شبکه های مجازی پلی هست که یکدیگر را تکمیل می کنند چون می توانید با داشتن شبکه های مجازی خوب کاربران این شبکه ها را به سایت خود هدایت کنید و همچنین از طریق سایت نیز کاربران را به شبکه های مجازی منتقل کنید. ولی این را فراموش نکنید شبکه های مجازی شما واقعا باید فعال باشد اگر پستی می گذارید به صورت منظم باشد. شما می توانید مطالب سایت خود را در داخل شبکه های اجتماعی انتشار دهید و خیلی از کاربران شبکه مجازی خود را برای مطالعه آن مطلب به سایت خود هدایت کنید.

محتوای خوب و با کیفیت برای طراحی سایت

یک محتوای خوب برای طراحی سایت خیلی مهم است و اینکه مطلبی را در سایت خود درج کنید که جدید باشد. سعی کنید مطلبی را انتشار دهید که واقعا ارزش داشته باشد و خودتان را جای کاربر بگذارید، آیا مطلبی که در سایت شما هست واقعا ارزش خواندن دارد؟

موبایلی بودن طراحی سایت

خیلی از کاربران برای بازدید از یک سایت از موبایل خود استفاده می کنند البته در آینده طراحی سایت amp هم باب می شود.

فرقی نمی کند طراحی سایت php باشد یا هر زبان برنامه نویسی دیگر، مهم این است که وب سایت شما نسخه موبایل هم داشته باشد.

طراحی با فریم ورک amp

Amp مخفف واژه Accelerated Mobile Pages می باشد. امروز بیشتر مردم طراحی سایت خود را از طریق گوشی های موبایل چک می کنند و این برای یک سایت خیلی مهم است که سرعت لود آن بالاتر رود .

تکنیک amp این هست که سرعت طراحی سایت را بالا ببرد چون گوگل دوست دارد کاربران خود را راضی نگه دارد برای همین این فریم ورک را طراحی کرده تا کسانی که برنامه نویس هستند بتوانند از این فریم ورک استفاده کنند و سایت های با سرعت لود بالا را برای گوشی ها طراحی کنند. یک فایل amp از فایل های css,java,html     تشکیل شده است.

به وسیله amp سرعت لود طراحی سایت در گوشی ها بسیار پایین می آید، به همین دلیل بسیاری از سایت های دنیا  با فریم ورک amp طراحی شده است.

فرق بین طراحی سایت ریسپانسیو و فریم ورک  amp

فرق بین این دو در یک چیز است که سرعت amp خیلی خیلی بالاتر از طراحی سایت ریسپانسیو هست. چون در فریم ورک amp برخی فایل ها که نیازی نیست در موبایل باز شود وجود ندارد به همین دلیل سرعت خیلی بالاتری نسبت به طراحی سایت ریسپانسیو دارد. اگر می خواهید طراحی سایت خود را به amp  تبدیل کنید به صفحه رسمی amp در سایت github بروید تا شما هم بتوانید طراحی سایت خود را به amp تبدیل کنید. البته اگر طراح سایت خوش سلیقه باشد می تواند برخی فایل ها که واقعا در موبایل کاربرد ندارد را در موبایل حذف کند مانند اسلایدر سایت.

جهت اطلاع از جدید ترین مطالب سایت پیشنهاد می کنیم عضو خبرنامه شوید