ایده های کسب و کار اینترنتی (قسمت سوم)

ایده های کسب و کار اینترنتی (قسمت سوم)

 16- اینترنتی تدریس کنید و سمینار اینترنتی برگزار کنید

تقاضا برای مربیان زیاد است چه مربی اینترنتی و چه مربی غیراینترنتی. بنابراین، اگر استعدادی دارید و دوست دارید به دیگران کمک کنید تا از استعدادشان استفاده کنند، یک معلم اینترنتی شوید تا دروقت آزادتان نیز درآمد مضاعفی کسب کنید.

 تنها چیزی که نیاز خواهید داشت این است که در حوزه‌ی کاریتان حرفه‌ ای و علاقه مند باشید باشید تا چند ساعتی در هفته را به دیگران کمک کنید. سایت‌هایی مانند Tutor.com و TutorVista مکان‌هایی هستند که می‌توانید ثبت ‌نام کنید و به عنوان یک مربی به مرور زمان شهرت خوبی به هم بزنید.

ایده های کسب و کار اینترنتی

 اگر واقعا خوب باشید، می‌توانید سخنرانی، سمینار یا سمینار اینترنتی برگزار کنید که به صورت اینترنتی ارسال می‌شوند. دانشجویان دانشگاه و کالج همیشه علاقه دارند برای شرکت در سمینارهای اینترنتی مهم پول خرج کنند.

17- وبلاگی از دست ‌نوشته‌های کوتاه ایجاد کنید

یک ایده‌ی واقعا ساده که تنها یک ساعت از وقتتان را در هفته می‌گیرد و حدودا ۲۰ دلار هزینه دارد. با گذر زمان پول نسبتاً هنگفتی را برایتان فراهم خواهد کرد.

سایت‌هایی مانند Viralnova.com و Fukarf.com با پیداکردن داستان‌های بامزه، عاطفی و الهام‌بخش در reddit ،  imgur  و فیس بوک محتوایی رقابتی خلق می‌کنند، محتوا را بازنویسی می‌کنند، جزییات بیش‌تری به آن اضافه می‌کنند و در سایت خودشان منتشر می‌کنند.

 با کمی ارتقاء در سایت‌هایی مانند توییتر، فیسبوک، reddit، StumbleUpon و در نهایت از طریق گوگل، ظرف مدت چند ماه بین ۳۰ تا ۵۰ هزار بازدید مجزا در ماه خواهید داشت. با Adsense سایتتان را به پول نزدیک کنید تا برای تحت پوشش قرار دادن هزینه ‌های میزبانی و بهاهای نامتان درآمدی داشته باشید.

شروع کردن با این روش (۱۰ تا ۵۰ دلار در ماه) بسیار آسان است، ولی با بالا رفتن ترافیک سایت، این رقم می‌تواند به بیش از ۱۰۰۰ دلار در ماه افزایش پیدا کند آنگاه می‌توانید سایت را به ۳۰ برابر درآمد ماهیانه به پیش ببرید. افرادی هستند که همیشه این کار را انجام می‌دهند و سایت‌ها را بعد از ۸ ماه به مبلغی بالاتر از ۱۰۰۰۰ دلار انتقال می‌دهند.

18- حراجی و فروش اجناس دست دوم

خرید و فروش محصولات دست دوم و کالاهای عمده در یک بازار آنلاین مانند EBay، Amazon، Auction یا Craigslist

19- برنامه‌های مرتبط با ترفندهای خانگی یا خویش کاری

همزمان با اوج گرفتن انقلاب سبز، “جنبش ترفندهای خانگی (DIY) ” یا خویش کاری نیز به‌ راه افتاد.

 هرچه مشکلات اقتصادی بیشتر می‌‌شوند، مردم پول کمتری خرج می کنند و یاد می‌گیرند برای پس‌انداز کردن پول، برخی کارها را خودشان انجام دهند.

 شما می‌توانید از این شرایط بهره بگیرید و خودتان را به‌عنوان یک متخصص در زمینه ی کارهایی که می‌توان درخانه انجام داد نشان بدهید سپس ویدئو های آموزشی در مورد نحوه‌ی درست کردن چیزها، نصب ابزارک‌ها و تعمیرات یا موارد دیگر تهیه کنید.

20- شبکه‌ی تبلیغات آنلاین

می‌توانید یک شرکت آنلاین راه ‌بیندازید و آگهی‌ دهندگان را به وب ‌سایت‌هایی پیوند دهید که پذیرای تبلیغات هستند. مسئولیت کلیدی عبارت است از گردآوری فضای تبلیغاتی از طرف انتشاردهندگان تبلیغات و هماهنگ کردن آن با درخواست آگهی ‌دهندگان.

کسب و کار اینترنتی در شیراز

21- خرید و فروش وبسایت

شما می‌توانید وب سایت‌های مختلفی را بخرید و بفروشید و از این راه به سود برسید. برای درک این مدل کسب و کار، فرض کنید شما در زمینه ‌ی املاک و مستغلات مشغول به کار هستید، کسی که خانه‌ها را به قیمتی پایین خریدرای می ‌کند و پس از بازسازی، آن خانه را مجددا به قیمتی بالاتر و با سود می‌فروشد.

 برای شروع می‌توانید از سایت‌هایی شروع کنید که در Flippa.com فهرست شده اند.

22- نوشتن محتوای تبلیغاتی

یک کسب و کار خدماتی است که می‌توانید همین امروز شروع کنید. بازاریابان پورسانتی و بازاریابان اطلاعات محصول، اصلی‌ترین مشتریان شما خواهندبود، زیرا به دنبال راه‌های ممکن برای افزایش نرخ کلیک، نرخ ثبت‌ نام و نرخ تبدیل وب ‌سایتشان هستند. اگر به بازی با کلمات علاقه ‌مند هستید می‌توانید خدمات نوشتن محتوای تبلیغاتی را فراهم کنید.

23- مشاوره در زمینه‌ ی شبکه‌های اجتماعی

با افزایش علاقه‌ مندی مردم به محتوای شبکه‌های اجتماعی، توجه به رقابت در این شبکه‌ها از سوی شرکت‌های بزرگ نیز افزایش یافته ‌است. از این‌رو نیاز به بازاریابان شبکه‌های اجتماعی روز‌به ‌روز در حال افزایش است.

آیا می‌دانید چگونه یک محتوا در شبکه‌های اجتماعی همه ‌گیر می‌شود؟ آیا می‌توانید حضوری دائمی و قدرتمند را برای یک برند در شبکه‌های اجتماعی رقم بزنید؟ آیا با ترفندهای شبکه‌های اجتماعی آشنا هستید؟ اگر جوابتان به این پرسش‌ها مثبت است پس می‌توانید به یک مشاور در زمینه‌ی شبکه‌های اجتماعی تبدیل شوید و پول خوبی به جیب بزنید.

24- طراحی جلد کتاب‌های الکترونیکی

انتشار کتاب‌های الکترونیکی رو به افزایش است و در نتیجه تقاضا برای جلدهای چشم ‌نواز با کیفیت و جلد محصولات افزایش می‌یابد. نکته‌ ی خوبی که در طراحی جلد کتاب‌های الکترونیکی وجود دارد این است که به دانش گرافیکی یا فوتوشاپ نیاز ندارد. فرآیند تولید جلد کتاب الکترونیکی با استفاده از نرم‌افزار طراحی جلد کتاب الکترونیکی انجام می‌شود.

25- نمونه‌خوانی

آیا به پیداکردن اشتباهات دستوری علاقه ‌دارید؟ اگر جوابتان مثبت است پس می‌توانید به ‌صورت آنلاین از این راه کسب درآمد کنید و به ناشران آنلاین، خدمات نمونه‌خوانی ارائه دهید.

26- ارزیابی وب سایت 

همان‌طور که کسب و کارها به‌صورت آفلاین خرید و فروش می‌شوند، وب سایت‌ها نیز به‌صورت آنلاین خرید و فروش می‌شوند. شما می‌توانید به یک متخصص ارزش ‌یابی سایت تبدیل شوید و خدمات ارزیابی به توسعه‌ دهندگان وب ‌سایت‌ها ارائه کنید.

27- منتقد وب سایت 

آیا در بهینه ‌سازی وب‌ سایت مهارت دارید؟ آیا می‌توانید صرفا با بررسی یک وب سایت به صاحبان کسب و کار در افزایش نرخ تبدیلشان کمک کنید؟ پس می‌توانید درقبال دریافت پول به نقد وب سایت‌ها بپردازید.

 کارآفرینان بسیاری با ارائه‌ی صفحات فرود (لندینگ) و صفحات ثبت ایمیل، کسب و کار آنلاین موفقی ساخته‌ اند. شما نیز می‌توانید این کار را انجام دهید.

کسب و کار اینترنتی در شیراز

28- خدمات جمع‌آوری فهرست

آیا می‌دانید چطور یک فهرست را به‌صورت آنلاین تهیه کنید؟ اگر این کار را بلد هستید پس می‌توانید فهرست خودتان را تهیه کنید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی به این واقعیت اذعان دارند که پول در فهرست‌ها است و تمایل دارند به هر قیمتی که شده این فهرست‌ها را به‌دست بیاورند. شما هم می‌توانید به این کسب و کار بپردازید و به ازای هر فهرست پول بگیرید.

29- استخدام و شکار آنلاین مغزها 

اگر کارتان را بلد هستید و می‌دانید چطور باید به پروفایل افراد سر بزنید و از آن اطلاعاتی استخراج کنید پس می‌توانید مسئول قرارداد برخی شرکت‌ها باشید. وظیفه‌ی شما این است که به ‌صورت آنلاین به جستجوی نامزدهای مناسب برای یک موقعیت خاص در شرکت بگردید. شرکت پس از استخدام فرد مورد نظر مبلغی به شما پرداخت خواهد کرد.

30- خدمات رزومه‌ نویسی

رزومه ‌نویسی می‌تواند یک کسب و کار خانگی اینترنتی بزرگ به ‌شمار بیاید، به‌ویژه در زمان دشواری‌های اقتصادی و در مناطقی که نرخ بیکاری بسیار بالا است.

نتیجه گیری

در هر حال، اینترنت به خودی خود سرشار از فرصت‌های پول ‌سازی یکی پس از دیگری ‌است. درحالی‌که کسب درآمد اینترنتی برای بسیاری از آدم‌ها نخستین منبع درآمدیشان نیست، می‌تواند منبع بسیار مطمئنی از درآمد را در هر ماه به ارمغان بیاورد. با این‌ حال، برخی کارآفرینان اینترنتی وجود دارند که همه‌ کار می‌کنند تا از تلاش، استقامت و زمانی که در این کار صرف کرده‌اند بهترین نتیجه را بگیرند.

جهت اطلاع از جدید ترین مطالب سایت پیشنهاد می کنیم عضو خبرنامه شوید